İstanbul Balıkesir Bursa Yalova ve Çanakkale  de 30 yılı aşkın süredir Profesyonel ekipler ve farklı modellerde vinç kiralama hizmeti vermekte olan Yılmazlar Vinç , iş güvenliği prensibiyle çalışmaktadır. Periyodik olarak bakımları yapılan vinçlerle çalışmakta olan firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyeti daha sonra iş güvenliği ni misyon edinmiştir.

Önce İş Güvenliği Yılmazlar Vinç

Deneyimli G sınıfı ehliyetli vinç operatörleriyle çalışmakda olan firmamız Vinçli montaj , Vinçli Nakliye ve indir bindir işlerinde uzman kadrosuyla kurumsal olarak hizmet vermektedir. Firma Yetkili Cemal Yılmaz , vinç kiralama sektörün de yılların verdiği tecrübe ile sektörden fayda sağlamak isteyen firmalar için araç parkurunu her yıl güncellemektedir. Vinç parkurunda farklı uzunluklarda ve farklı ağır tonajlarda vinçlerle Vinç kiralama hizmeti vermektedir. İstanbul Vinç kiralama hizmetinde öncelikli olarak Başakşehir , İkitelli , Arnavutköy de yer alan araç parklarıyla hizmet vermektedir. 

Proje Bazlı Nakliye ve Montaj Hizmetleri

Özel firmaların yanı sıra kamu kuruluşlarınada çeşitli kiralama hizmetleri sunan firmamız , iş götürü işler de yapmaktadır. Proje bazlı vinç kiralama hizmetlerinde , kamyon ve birden fazla vinçlerle çalışabilmekteyiz. Yılmazlar Vinç olarak İstanbul Halkalı kiralık vinç hizmeti ve Tekirdağ Çorlu Vinçli nakliyat hizmetleri içinde bizlerden bilgi alabilirsiniz.